Spored
februar 2018marec 2018
april 2018
maj 2018junij 2018
sre, 04. april
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Vrtec Nabrežina
Preberite več ...
čet, 05. april
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Ljudski dom, Trebče
Preberite več ...
pet, 06. april
10:00
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Prosvetni dom, Opčine
Preberite več ...
11:30
William Shakespeare, avtorji priredbe so ustvarjalci uprizoritve

Ukročena trmoglavka

Zaključena za šole
Velika dvorana
Preberite več ...
20:30
William Shakespeare, avtorji priredbe so ustvarjalci uprizoritve

Ukročena trmoglavka

Osnovni abonma, red A3
Italijanski nadnapisi
Velika dvorana
Preberite več ...
sob, 07. april
19:00
William Shakespeare, avtorji priredbe so ustvarjalci uprizoritve

Ukročena trmoglavka

Osnovni abonma, red B3
Italijanski nadnapisi
Velika dvorana
Preberite več ...
ned, 08. april
11:00
Srečanje z umetniško ekipo predstave JUDA

Nepozabna kava v gledališču

Izvenabonmajski dogodek
Foyer parter
Preberite več ...
16:00
William Shakespeare, avtorji priredbe so ustvarjalci uprizoritve

Ukročena trmoglavka

Osnovni abonma, red C2 (z avtobusnim prevozom)
Italijanski nadnapisi
Velika dvorana
Preberite več ...
pon, 09. april
20:30
William Shakespeare, avtorji priredbe so ustvarjalci uprizoritve

Ukročena trmoglavka

Abonma Gorica (z avtobusnim prevozom)
Italijanski nadnapisi
Kulturni center Lojze Bratuž Gorica
Preberite več ...
tor, 10. april
11:30
William Shakespeare, avtorji priredbe so ustvarjalci uprizoritve

Ukročena trmoglavka

Dijaški abonma Gorica
Kulturni center Lojze Bratuž Gorica
Preberite več ...
sre, 11. april
09:00
Primož Suhodolčan

Živalske novice

Abonma Zlata ribica, red o.v. in prva trijada o.š.
Velika dvorana
Preberite več ...
11:00
Primož Suhodolčan

Živalske novice

Abonma Zlata ribica, red o.v. in prva trijada o.š.
Velika dvorana
Preberite več ...
čet, 12. april
09:00
Primož Suhodolčan

Živalske novice

Abonma Zlata ribica, red o.v. in prva trijada o.š.
Velika dvorana
Preberite več ...
11:00
Primož Suhodolčan

Živalske novice

Abonma Zlata ribica, red o.v. in prva trijada o.š.
Velika dvorana
Preberite več ...
20:30
Lot Vekemans

Juda

Predpremiera za povabljence in novinarje
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
pet, 13. april
20:30
Lot Vekemans

Juda

Osnovni abonma, premiera, red A1
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
sob, 14. april
20:30
Lot Vekemans

Juda

Osnovni abonma, red B1
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 15. april
17:00
Popoldanski sklop (z avtobusnim prevozom)
Italijanski nadnapisi
Velika dvorana
Preberite več ...
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Temišvarja
Nemško mestno gledališče v Temišvarju, Rumunija
Preberite več ...
pon, 16. april
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Prosvetni dom, Opčine
Preberite več ...
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Temišvarja
Nemško mestno gledališče v Temišvarju, Rumunija
Preberite več ...
20:30
JUDA –SPREMNI DOGODEK OB PREMIERI PREDSTAVE

PREDAVANJE PROF. DR. EDVARDA KOVAČA

Izvenabonmajski dogodek
Peterlinova dvorana, ulica Donizetti
Preberite več ...
tor, 17. april
Mala dvorana
Preberite več ...
10:00
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Prosvetni dom, Opčine
Preberite več ...
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Temišvarja
Nemško mestno gledališče v Temišvarju, Rumunija
Preberite več ...
sre, 18. april
Velika dvorana
Preberite več ...
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Mladinski dom, Boljunec
Preberite več ...
čet, 19. april
Velika dvorana
Preberite več ...
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Osnovna šola Zgonik
Preberite več ...
pet, 20. april
Velika dvorana
Preberite več ...
20:30
SNG Nova Gorica

Beraška opera

Večerni sklop (z avtobusnim prevozom)
Italijanski nadnapisi
Kosovelov dom Sežana
Preberite več ...
sob, 21. april
Velika dvorana
Preberite več ...
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Subotice
Madžarsko gledališče Kosztolányi Dezső, Subotica, Srbija
Preberite več ...
ned, 22. april
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Subotice
Madžarsko gledališče Kosztolányi Dezső, Subotica, Srbija
Preberite več ...
pon, 23. april
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Subotice
Madžarsko gledališče Kosztolányi Dezső, Subotica, Srbija
Preberite več ...
čet, 26. april
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Vrtec Šempolaj
Preberite več ...
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Skopja
Državno albansko gledališče, Skopje, Makedonija
Preberite več ...
pet, 27. april
09:30
Jean de Brunhoff

Slonček Babar

Abonma Zlata ribica, red Zaključena za šole in vrtce
Vrtec Mavhinje
Preberite več ...
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Skopja
Državno albansko gledališče, Skopje, Makedonija
Preberite več ...
20:30
Lot Vekemans

Juda

Osnovni abonma, red A2
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
sob, 28. april
19:30
Luigi Pirandello

Velikani z gore

Abonmajske ponovitve koproducenta iz Skopja
Državno albansko gledališče, Skopje, Makedonija
Preberite več ...
20:30
Lot Vekemans

Juda

Osnovni abonma, red B2
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 29. april
16:00
Lot Vekemans

Juda

Osnovni abonma, red C1 (z avtobusnim prevozom)
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
<< marec 2018 maj 2018 >>

Piškotki nam omogočajo, da analiziramo promet in delovanje naše spletne strani. Nastavitve piškotkov za našo spletno stran lahko kadarkoli spremenite. Zapri in nadaljuj