Spored
september 2018oktober 2018
november 2018
december 2018januar 2019
tor, 06. november
19:00
NA GOSTOVANJU
Novi Sad, Festival Synergy WTF 2018
Preberite več ...
čet, 08. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Prosvetni dom Opčine
Preberite več ...
pet, 09. november
V Kulturnem domu
Preberite več ...
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Mladinski dom Boljunec
Preberite več ...
sob, 10. november
20:00
Marko Kravos v zrelih letih in verzih

RUJNO KOT RUJNO veter, kamen, vino

Izvenabonmajski dogodek
Dom Prosekarja na Proseku
Preberite več ...
20:30
Maša Kagao Knez & Murat

LaKELESS

V sklopu projekta Raz/seljeni
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 11. november
Velika dvorana
Preberite več ...
11:00
NEDELJSKE GLASBENE MATINEJE V SSG v sodelovanju z Glasbeno matico

Za glas in kitaro od Mediterana do Mehike

Izvenabonmajski dogodek
Foyer balkona SSG
Preberite več ...
sre, 14. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Na gostovanju
KC Lojze Bratuž Gorica
Preberite več ...
čet, 15. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Na gostovanju
KC Lojze Bratuž Gorica
Preberite več ...
19:00
Po motivih Carla Goldonija

SLUGA DVEH GOSPODARJEV

Mladinski abonma
Velika dvorana
Preberite več ...
ned, 18. november
17:00
Viktor Parma, Carl Orff

KSENIJA/ CARMINA BURANA

Popoldanski sklop z avtobusnim prevozom
Velika dvorana
Preberite več ...
pon, 19. november
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Abonma v Gorici
Italijanski nadnapisi
Kulturni dom Gorica
Preberite več ...
tor, 20. november
12:00
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Abonma za višje šole v Gorici
Kulturni dom Gorica
Preberite več ...
pet, 23. november
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, premiera, red A1
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
sob, 24. november
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, red B1
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 25. november
16:00
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma z avtobusnim prevozom, red C1
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
pon, 26. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Gabrovec
Preberite več ...
Abonma Zlata ribica in Morski pes
Velika dvorana
Preberite več ...
20:30
Po motivih Carla Goldonija

SLUGA DVEH GOSPODARJEV

V sklopu abonmaja Gledališče na ocvrtem
Župnijska dvorana v Števerjanu
Preberite več ...
tor, 27. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Šempolaj
Preberite več ...
Abonma Zlata ribica in Morski pes
Velika dvorana
Preberite več ...
sre, 28. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Mavhinje
Preberite več ...
Večerni sklop z avtobusnim prevozom
Gledališče Teatro Nuovo Giovanni da Udine
Preberite več ...
čet, 29. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Sv.Jakob
Preberite več ...
Izvenabonmajski dogodek
Mala dvorana
Preberite več ...
pet, 30. november
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Škedenj
Preberite več ...
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, red A2
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
<< oktober 2018 december 2018 >>

Piškotki nam omogočajo, da analiziramo promet in delovanje naše spletne strani. Nastavitve piškotkov za našo spletno stran lahko kadarkoli spremenite. Zapri in nadaljuj