Spored
oktober 2018november 2018
december 2018
januar 2019februar 2019
sob, 01. december
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, red B2
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 02. december
16:00
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma z avtobusnim prevozom, red C2
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
pon, 03. december
20:00
NA GOSTOVANJU
Cankarjev dom Ljubljana
Preberite več ...
tor, 04. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Prosek
Preberite več ...
Sprehod, ob 16. uri pred stavbo Primorskega dnevnika na Ulici Montecchi 6; Ob 18. uri predavanje Vesne Mikolič v Mali dvorani
Preberite več ...
19:30
NA GOSTOVANJU
Kulturni dom Šentjur
Preberite več ...
sre, 05. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Nabrežina
Preberite več ...
čet, 06. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Ljudski dom Trebče
Preberite več ...
20:30
po motivih Shakespearjevega Macbetha

MACBETTU

Večerni sklop
Italijanski in slovenski nadnapisi
Velika dvorana
Preberite več ...
ned, 09. december
Velika dvorana
Preberite več ...
pon, 10. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Društvo Adrija Lonjer
Preberite več ...
18:00
Carlo Goldoni, Predrag Lucić

Barufe

Gledališče Koper
Preberite več ...
tor, 11. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Gledališče Verdi Milje
Preberite več ...
12:00
Sabrina Morena, Martina Kafol, Martin Lissiach, Daniel Dan Malalan

Kako postati Slovenci v 50 minutah

Za zaključeno skupino
Mala dvorana
Preberite več ...
sre, 12. december
19:30
Carlo Goldoni, Predrag Lucić

Barufe

HNK Rijeka
Preberite več ...
19:30
NA GOSTOVANJU
Kulturni dom Velenje
Preberite več ...
čet, 13. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Društvo Barkovlje
Preberite več ...
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, red D1
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
pet, 14. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Sv.Ivan
Preberite več ...
20:30
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, red A3
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
sob, 15. december
19:00
Thomas Bernhard

VIDEZ VARA

Osnovni abonma, red B3
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 16. december
11:00
NEDELJSKE GLASBENE MATINEJE V SSG v sodelovanju z Glasbeno matico

ReSonare Consort

Izvenabonmajski dogodek
FOYER BALKONA SSG
Preberite več ...
Popoldanski sklop z avtobusnim prevozom
Velika dvorana
Preberite več ...
pon, 17. december
Velika dvorana
Preberite več ...
tor, 18. december
09:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Na gostovanju
Kulturni dom Špeter
Preberite več ...
11:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Na gostovanju
Kulturni dom Špeter
Preberite več ...
sre, 19. december
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Dijaški dom
Preberite več ...
20:30
Kahlil Gibran

Prerok

Premiera v Trstu
Italijanski nadnapisi
Mala dvorana
Preberite več ...
čet, 20. december
Velika dvorana
Preberite več ...
10:00
Maurizio Soldà

Cukrbomba

Abonma Zlata ribica
Vrtec Križ
Preberite več ...
pet, 21. december
18:00
Lot Vekemans

Juda

Zaključena skupina
Mala dvorana
Preberite več ...
sob, 29. december
20:00
Carlo Goldoni, Predrag Lucić

Barufe

Cankarjev dom Ljubljana
Preberite več ...
20:30
Izvenabonmajski koncert
Mala dvorana
Preberite več ...
ned, 30. december
20:00
Carlo Goldoni, Predrag Lucić

Barufe

SNG Nova Gorica
Preberite več ...
pon, 31. december
Velika dvorana
Preberite več ...
<< november 2018 januar 2019 >>

Piškotki nam omogočajo, da analiziramo promet in delovanje naše spletne strani. Nastavitve piškotkov za našo spletno stran lahko kadarkoli spremenite. Zapri in nadaljuj